ZO ČSCH Ustí n.L. 1

Úvod
Kontakt
Členská základna
Mladí chovatelé
Akce
Inzerce

 Odkazy

 

Naše výstava

Aktivita členů

 Pomoc zvířatům v nouzi

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vítejte na stránce ZO ČSCH Ústí nad Labem 1

 jsi chovatel, chovatelka,  staň se naším členem, doplň řady chovatelů králíků, holubů, drůbeže, exotů, akvaristů, teraristů, koček, psů, drobných hlodavců, morčat, kožešinových zvířat, ovcí a koz.

Velkou pozornost věnujeme mladým chovatelům. Oplácejí nám to svou vzornou representací na CK SCHDM a účastí na výstavách.

členské příspěvky na rok 2009

dospělí chovatelé    250,-Kč       mladí chovatelé    125,-Kč 

členská známka + časopis Chovatel  550,- Kč (pouze do 30.10.08)

Kastrace koček


Naše ZO ČSCH Ústí n.L.-1  po dohodě s ústřední komisí chovatelů koček ČSCH, byla pověřena osvětovou a informační kampaní, určenou veřejnosti a zejména potencionálním majitelům koček.

V souvislosti se snahou pomoci řešit situaci toulavých a opuštěných koček a také v souvislosti se změnami výstavních pravidel FIFe, informovat veřejnost na akcích pořádaných ČSCH  (zejména na národní a mezinárodní výstavy koček) o možnostech kastrace koček držených v zájmovém chovu a jako domácí mazlíčky a zároveň  propagovat kastrační programy, které pomáhají regulovat množství toulavých a opuštěných koček.

 Tento projekt podporuje :                                                                                            Nadace na ochranu zvířat, Pacovská 31, 140 00 Praha 4.